rozvrh platný od 1. 2. 2020

Provoz tělocvičny

2020 27.3.

Zápis do první třídy

Informace k zápisu, který se koná od 1. 4. 2020 do 20. 4. 2020.

Zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí. Rodiče dětí budeme kontaktovat telefonicky.

2020 25.3.

Albatros Media

V souvislosti s uzavřením škol nabízí společnost Albatros Media rodičům školáků možnost objednat knížky z jarních katalogů, které děti přinesly domů začátkem března, s dodáním přímo domů. A to při zachování zvýhodněných katalogových cen (ceny některých knížek jsou dokonce ještě nižší v rámci akce na podporu domácího vzdělávání) a bez poštovného. Pokud si Vaše děti vybraly v katalozích Klubu mladých čtenářů Albatros, Knižního klubu Fragment nebo Pohádkové školky knížky, využijte prosím k objednání tento odkaz: www.albatrosmedia.cz/c/skolnikatalogy Před odesláním objednávky vyplňte slevový kód JARO20, díky kterému nebudete platit žádné poštovné. Kód je platný do 9. dubna 2020. Věříme, že četba knížek bude pro děti příjemným zpestřením v náročné době karantény.
2020 20.3.

Jeseníček

12. číslo Jeseníčku ve školním roce 2019/2020 je ke stažení zde.

2020 16.3.

Výuka

Pro I. stupeň: UčíTelka; Pro II. stupeň: OdpoledkaPříprava na přijímací zkoušky

2020 12.3.

Informace rodičům

Po dobu mimořádného opatření bude žákům od 5. tř. zadávána domácí práce do „Bakalářů". Žákům 1. – 4. tř. byly rozdány pracovní listy dne 10. 3. 2020. Aktuální informace naleznete vždy na stránkách školy.

Poslední články

Zvolte kategorii:

Tonda obal na cestách

26.2.2020
Kategorie: EVVO

Tonda Obal je jméno chlapce z internetové stránky https://www.starsi.tonda-obal.cz/. Na ní se můžeme dočíst, že Tondovým koníčkem je vše, co se týká správné manipulace s odpady.

Šplh na tyči

V úterý 18. února pokračovala soutěž O NEJAKTIVNĚJŠÍHO SPORTOVCE šplhem. Pojďme se společně podívat na výsledky:

Dětský karneval 2020

15.2.2020
Kategorie: Kultura
Uplynul rok a Základní škola a mateřská škola Jesenice připravila pro všechny malé i velké návštěvníky tradiční dětský karneval. Uskutečnil se v sobotu 15. února v kulturním domě, kde se řízení karnevalového reje ujal zkušený moderátor rádia Relax Jan Ladra se svými spolupracovníky.

Bruslení, ŠD + 2. tř.

13.2.2020
Kategorie: Sport, Zimní sporty
I když je téměř polovina února, o zamrzlých rybnících si můžeme nechat jen zdát. Kdo si chce zabruslit, musí na zimní stadion.

Divadélko Hradec Králové, II. st.

7.2.2020
Kategorie: Kultura, Divadla

Divadélko pro školy z Hradce Králové připravuje svá představení tak, aby doplňovala v souladu s učebními osnovami školní výuku (zejména českého jazyka a literatury). Činí tak obvykle humornou formou, která je pro mladé diváky atraktivní.