Rekonstrukce školní družiny č. 1

06. 08. 2024

Cílem projektu je zkvalitnění vzdělávací infrastruktury školní družiny. Prostřednictvím aktivit, které povedou k dosažení tohoto cíle, dojde ke zlepšení kvality výuky. V rámci projektu bude modernizována školní družina, šatna a přilehlá chodba. Modernizace bude provedena za účelem zajištění adekvátních prostor pro zájmové vzdělávání žáků.

V rámci projektu  Rekonstrukce školní družiny (projekt podaný v rámci 1. výzvy MAS Rakovnicko – IROP – vzdělávání) proběhly stavební úpravy, v jejichž rámci proběhla výměna stávající nevyhovující elektroinstalace včetně svítidel, ostatních koncových prvků a rozvaděče. Následně byly provedeny opravy omítek stěn a stropů a nové malby a nátěry. Vyměnily se jedny dveře včetně ocelové zárubně a parapety. Původní umyvadlo ve ŠD se nahradilo novým včetně baterie a připojovacích vodovodních a kanalizačních rozvodů. Doplnil se nový zásobníkový ohřívač vody. Okolo umyvadla byl proveden nový keramický obklad. Byla provedena výměna stoupacího kanalizačního potrubí, osazení revizních dvířek, zazdívka a zapravení nového kanalizačního potrubí. Byla provedena výměna PVC podlahových krytin včetně vyrovnání podkladu. V rámci rekonstrukce se opravila také přilehlá šatna, kde se vybouraly stávající kyvné dveře a nahradily se dveřmi otvíranými do ocelové zárubně. V šatně se také zrekonstruovala elektroinstalace včetně svítidel a ostatních koncových prvků. Následně byly provedeny opravy omítek stěn a stropů a nové malby a nátěry. Součástí úprav byla také společná chodba mezi družinami.

Realizací projektu se zlepší vzdělávací infrastruktura pro zájmové vzdělávání žáků ve školní družině.

Celkové náklady jsou 1 190 320 Kč.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Projekt se realizuje od 1. 7. 2024 do 24. 8. 2024.