6. 3. 2024 vernisáž výstavy prací žáků ve Vlastivědném muzeu Jesenice

Provoz tělocvičny

Poslední články

Zvolte kategorii:

Přírodovědná soutěž Od podzimu do jara

25. 6. 2024

Posledními dvěma koly vstoupila do finále přírodovědná soutěž Od podzimu do jara.

Pohádkové odpoledne v 1. tř.

21. 6. 2024
Kategorie: Ostatní

V pátek 21. června si děti z první třídy užily hravé odpoledne před prázdninami. K tomuto účelu výtečně posloužila školní zahrada, kde jsme pro děti připravili POHÁDKOVOU BOJOVKU.

Výlet, 8. tř.

20. 6. 2024
Kategorie: Výlety

Ve čtvrtek 20. 6. 2024 se uskutečnil školní výlet 8. třídy do Plas. Cestu jsme podnikli vlakem přes Blatno. V cílové stanici jsme vystoupili a po krátké svačině zamířili do Centra stavitelského dědictví zdejšího technického muzea.

Ekocentrum Vlašim, 4. tř.

13. 6. 2024
Kategorie: Exkurze, Projekt RP

Podblanické ekocentrum je krajské středisko ekologické výchovy, které je součástí Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Vlašim. Školám nabízí denní i pobytové programy environmentální výchovy s možností ubytování.

Dobrodružné toulky světem Pavla Čecha ve Vlastivědném muzeu Jesenice

13. 6. 2024
Kategorie: Exkurze, Projekt RP

V průběhu měsíce června navštívili všichni žáci naší školy podnětnou výstavu ve Vlastivědném muzeu Jesenice. Nikdo z nás asi nečekal, jaký je před námi zajímavý program.

Dějepisná exkurze - Památník Lidice

12. 6. 2024
Kategorie: Exkurze, Projekt RP

V České republice je jen málo lidí, kteří nikdy neslyšeli o Lidicích a jejich tragickém osudu v době 2. světové války.