Festival na Lesárně, 7. tř.

30. 05. 2024

Je hezké, když si bývalí žáci v dobrém vzpomenou na svou školu, a ještě hezčí, když současné žáky pozvou na nějakou zajímavou akci.

Právě takovou byl bezpochyby Festival na Lesárně, který ve čtvrtek 30. května 2024 uspořádala Střední lesnická škola Žlutice a na který 7. třídu paní učitelky Tomkové pozval Jirka Klementovič.

Sedmáci tak nahlédli do činorodého světa lesních zaměstnanců nejrůznějších profesí, ba co víc – sami si leccos vyzkoušeli, například designové aranžování, zahráli si únikovou hru, viděli soutěž mechanizátorů a dozvěděli se zajímavé informace o myslivosti a vábení zvěře. Každý si z nevšední návštěvy odnesl spoustu zážitků, a to navzdory počasí, které jinak skvěle uspořádanému Festivalu na Lesárně příliš nepřálo.