Rekonstrukce školní družiny č. 2 a sborovny

06. 08. 2024

Celkové náklady činily 875 639 Kč.

Projekt byl realizován od 1. 7. 2024 do 23. 8. 2024.

V rámci projektu Rekonstrukce školní družiny a sborovny (projekt podaný v rámci 8. výzvy MAS Rakovnicko – Program rozvoje venkova) proběhly stavební úpravy, v jejichž rámci proběhla rekonstrukce stávající nevyhovující elektroinstalace včetně svítidel a ostatních koncových prvků. Následně byly provedeny opravy omítek stěn a stropů a nové malby a nátěry. Mezi sborovnou a družinou byly vyměněny dveře včetně ocelové zárubně. Pořídilo se umyvadlo včetně baterie a připojovacích vodovodních a kanalizačních rozvodů. Doplnil se nový zásobníkový ohřívač vody. Okolo umyvadla byl proveden nový keramický obklad. Byla provedena rekonstrukce stoupacího kanalizačního potrubí, osazení revizních dvířek, zazdívka a zapravení nového kanalizačního potrubí. Byla položena podlahová krytina včetně vyrovnání podkladu.