Vybavení školní družiny č. 2, sborovny a kabinetu školního poradenského pracoviště nábytkem

06. 08. 2024

Celkové náklady činily 346 810 Kč.

Projekt byl realizován od 1. 8. 2024 do 31. 8. 2024.

Projekt navazuje na projekt Rekonstrukce školní družiny a sborovny (projekt podaný v rámci 10. výzvy MAS Rakovnicko – Program rozvoje venkova). Projekt řeší pořízení nového nábytku do školní družiny, sborovny a kabinetu školního poradenského pracoviště. Cílem je vytvořit bezpečné, útulné a podnětné prostředí pro žáky a učitele.

Do školní družiny byla pořízena truhlářská sestava skříní (šest skříní), stůl pro pedagoga s otočnou židlí, dvě skříňky tvořící sestavu, jedna samostatně stojící skříň a dvě poličky. Do sborovny byly pořízeny dvě skříňky tvořící sestavu a jedna samostatná skříňka. Do kabinetu školního poradenského pracoviště byly pořízeny dvě skříňky samostatně stojící, sestava tří skříněk, dva stoly a otočná židle.