Výlet, 8. tř.
15. 06. 2026
V pondělí 15. 6. 2026 vyrazila na třídní výlet i 8. třída. Plánovaný Petřín musel ustoupit nápadu zahrát si laser game v Plzni.
Vyrazili jsme vlakem v půl deváté spolu s p. uč. E. Konířovou a p. asistentkou M. Orosovou. Nejdříve nás čekalo občerstvení v „mekáči“ a pak už jsme se přesunuli do sportovní arény. První dvě kola hráli žáci na dvě družstva a ve třetím zkusili družstva tři. Po hodině hry vylezli zpocení, uřícení, ale nadšení. Vyzkoušeli zase jiný druh sportu a nijak se nešetřili. Do Plazy jsme se přesunuli tramvají a vytoužený rozchod si řádně užili. Domů jsme přijeli v půl šesté.
E. Konířová