Okresní kolo v BEEBALLU 2015

26. 03. 2015

Beeball je zjednodušená varianta baseballu, ve které se odpaluje větší pěnový míček ze stativu a pálkaři běhají na metu, za kterou dostanou bod. Hráči v obraně se snaží běžce vyautovat tím, že dostanou míček do vyznačeného kruhu. Hra je nenáročná na vybavení, hraje se s molitanovým míčkem bez rukavic. Všeobecně se beeball stává na prvním stupni ZŠ oblíbeným sportem při hodinách tělesné výchovy.

Okresní kolo v beeballu bylo sehráno v tělocvičně 1. ZŠ Rakovník ve čtvrtek 26. 3. 2015. Naši čtvrťáci ve složení Roman Bešík, Matěj Duna, Ondřej Hort, Petr Jankura, Zdeněk Konček, Vojtěch Lacina, Jaroslav Lazar, Matěj Louženský, Denis Matějka, Tomáš Spurný, Veronika Horvátová a Martina Laubrová v něm obsadili skvělé 1. místo. První ročník tohoto turnaje tak bude navždy spojen se jménem naší školy.

Výsledky (.pdf)

Okresní kolo v BEE-BALLU