Překážková cyklodráha 2015

25. 06. 2015
Poslední disciplínou, započítávanou do celoroční soutěže O nejaktivnějšího sportovce školy, byla jízda zručnosti cyklistů na překážkové dráze, kterou na asfaltovém hřišti školy pomohlo vybudovat několik ochotných žáků 8. třídy.

Překážek bylo celkem pět: slalom, houpačka, průjezd mezi zavěšenými tyčemi, skákavé prkno a přenesení předmětu za jízdy. Následující tabulky uvádějí jména a časy tří nejlepších závodníků z každé kategorie. V několika případech se podařilo dosáhnout opravdu skvělých výkonů, kdy žáci dosáhli času pod 20 sekund. Zejména čas Kuby Pokorného (15 s) byl ozdobou celého závodu.

Poděkování za snahu patří nejen sportovcům na dráze, ale i žákům, kteří dráhu pomáhali budovat a po skončení závodu rušit, a rovněž tak ochotným zapisovatelkám Štěpánce a Lucce, jež pečlivě zaznamenávaly dosažené výkony.

Překážková cyklodráha.jpg

Překážková cyklodráha