Tonda Obal na cestách

22. 12. 2015

Kdo by se chtěl dozvědět něco více o třídění a recyklaci odpadu, může navštívit šikovnou internetovou stránku //www.tonda-obal.cz/. My jsme ale měli štěstí, že do naší školy s programem "Tonda Obal na cestách" přednášející přijeli, a to v úterý 22. prosince.

Za tímto účelem byl vypracován harmonogram, podle kterého se v průběhu dopoledne zabývaly odpadovou problematikou všechny třídy včetně dětí z mateřské školy. Během přednášek jsme si nejen zopakovali znalosti o třídění a recyklaci odpadu, ale také se dozvěděli spoustu dalších informací. Vždyť kolik nových výrobků lze získat například z PET lahví nebo skla!

Myslím si, že tento vzdělávací program je velmi potřebný, protože odpovědný přístup každého jednotlivce je dobrý pro lidi i celou planetu.

Napsala Barbora Svatoňová, IX. třída

Tonda Obal na cestách