Absolventi 1968

01. 01. 2000

IX. A třída

třídní učitel: L. Deliš

1968Az8A.jpg

Foto z 8. třídy

Horní řada zleva: Jindra Skučková, Miluše Kosťuková, Miroslav Malich, Vladimír Šťastný, Alois Scheiner, Jiří Mach, František Hotěk, Miroslav Kasinec, Václav Kremla, Vlastimil Pecka, Zdena Šilhavá, Anna Kudláčková, p. uč. Hornofová, Libuše Justinová, Jaroslava Kinská

Prostřední řada zleva: Hana Pekárková ml., D. Fialová, A. Bílá, Anna Makovská, Vlastimila Pecková, Zdena Černohorská, Blanka Rambousková, Hana Pekárková st., Helena Petráňová, Dagmar Šilhavá, Alena Šnoblová, Květa Halámková

Na fotografii chybí: Marie Bušková, Marie Janičová, Slavěna Skoupá

IX. B třída

třídní učitel: I. Mička

1968B.jpg

Horní řada zleva: p. ř. O. Kalenda, p. uč. I. Mička, p. uč. E. Hrdá, p. uč. T. Hrabík, p. uč.
V. Patejdl, p. uč. B. Horová, p. uč. V. Zuska, p. uč. J. Delišová a p. uč. L. Deliš

Prostřední řada zleva: Václav Terč, Josef Walter, Václav Karafiát, Jaroslav Uher, Vladimír Klementovič, František Modrý, Josef Ďatko, Josef Šlégr, Růžena Pikardová, Věra Králová, Vlasta Kuchtová, Věra Klimešová

Spodní řada zleva: Bohuslav Hocek, Vratislav Kaufman, Jaroslav Slabý, Emil Razím, Josef Palma, Josef Volf, Václav Víteček, Vlastimil Novotný, Miroslava Trešlová, Valerie Veselovská

Další spolužáci: Karel Čížek – odstěhoval se v 9. tř.