Absolventi 1984

01. 01. 2000

VIII. třída

třídní učitel: V. Michlová

1984.jpg

Stojící zleva: Milan Bodis, Martin Mottl, Jiří Janecký, Milan Šnobr, René Řebec, Jaroslav Sajfrt, Radomír Tauš, Milena Novotná, Marcela Štorková, Jaroslava Vopatová, Jaroslava Macáková, Vanda Ponáhlá, Miluše Fusová, Pavlína Sládková, Renata Vaňková, Yvona Krbcová, Leona Pastyříková, Dagmar Horová, Pavlína Spitzerová, Michaela Michlová, Miloslava Dvořáčková

Sedící zleva: Josef Rampas, Radislav Šmíd, Václav Houdek, Lenka Virglerová, Radka Šťastná, Miroslava Kostelníková, Iveta Orešťáková, Marta Kotelenská, Marcela Volfová, Hana Tokarová, Marcela Houšková, tř. uč. Vilma Michlová

Na fotografii chybí: Jana Vítková a Vladimíra Závodská 

Další spolužáci:

Eva Berkyová – krátce v 1. tř.
Petr Bidrman – v 1. tř.
Karel Dušek – krátce v 1. tř.
Petr Jirek – do 6. tř.
Josef Kováč st. – krátce v 1. tř.
Josef Kováč ml. – odstěhoval se v 7. tř.
 Jiří Slapnička – v 1. tř.
Josef Voháňka – odst. se v 6. tř. (3.– 6.)
Monika Javorská – odstěhovala se v 7. tř.
Alena Karlovcová – v 1. tř.
Romana Kubšová – krátce v 2. tř.
Helena Šímová – do 2. tř.
Ivana Violová – krátce v 2. tř.