Absolventi 1987

01. 01. 2000

VIII. A třída

třídní učitel: T. Hrabík

1987A.jpg

Zadní řada zleva: tř. uč. Tomáš Hrabík, Miloslav Severa (Jesenice), Marcel Fajc, Aleš Procházka, Tomáš Paradovský (Krty), Vladimír Bouda (Blatno), Vladimír Makovský (Jesenice), Jiří Petráň (Blatno)

Prostřední řada zleva: Ivana Gabrišová (Blatno), Vlastimil Sojka (Jesenice), Vlastimil Brynych (Jesenice), Jaroslav Kotelenský (Jesenice), Jiří Pošusta, David Cédl (Jesenice)

Přední řada zleva: Romana Nevěčná, Štěpánka Chytrá (Blatno), Jaroslava Radová (Blatno), Stanislava Vostrá (Jesenice), Zdeňka Círová (Jesenice), Romana Volfová (Jesenice), Ilona Koutníková (Jesenice), Petra Řebcová (Jesenice), Romana Makovská (Jesenice)1987TA.jpg

VIII. B třída

třídní učitel: J. Vachtlová

1987B.jpg

Zadní řada zleva: tř. uč. Jana Vachtlová, Jiří Laubr (Oráčov), Libor Kulhánek (Drahouš), Slavomír Vachtl (Oráčov), Jaroslav Slabý (Jesenice), Martin Malich (Žďár)

Prostřední řada zleva: Romana Laubrová (Švihov), Jindřich Dolejš (Oráčov), Pavel Zelenka (Žďár), Jaroslav Rapčan (Oráčov), Pavel Frič (Oráčov), Roman Valuš (Žďár), Radek Vachtl (Oráčov), Vladimír Jírovec

Přední řada zleva: Miloslav Gabriel (Jesenice), Alžběta Čmelová (Žďár), Alena Bódisová (Oráčov), Barbora Wastlová (Oráčov), Zdeňka Šliková (Pláveč), Zdeňka Folková (Podbořánky), Eva Procházková (Švihov), Marta Svatoňová (Oráčov), Naďa Pivoňková (Oráčov), Jarmila Volprechtová (Blatno)

1987TB.jpg

Další spolužáci:

Robert Jirkovský – krátce ve 4. tř.
Tomáš Jurošek – v 6. tř.
Miroslav Král – do 2. tř.
Ján Rác – v 6. tř.
Petra Dušková – odst. se v 6. tř. (4. – 6. tř.)
Miluše Gabrišová – ve 3. tř.
 
Věra Jirková – odstěhovala se ve 4. tř.
Romana Nevěčná – 4. – 8. tř.
Marie Pilová – krátce v 1. tř.
Erika Rácová – v 6. tř.
Helena Štiebrová – odst. se v 8. tř. (5. – 8. tř.)
Soňa Violová – do 3. tř.