Exkurze do Mořského světa: 2., 3. a 4. tř. 25. 1. 2011

25. 01. 2011

Ráno jsme se všichni sešli - 3.A, 3.B a 4.tř., přijel autobus, úplně jsme se lekli, jak byl moc hezký! S Ditou jsme spolu seděly v autobuse, mě bolelo břicho, jak jsem se těšila.

Asi po jedné hodině jsme dorazili do kina. Ovšem bylo ve 3D. Bylo to velmi hezké a úžasné, protože to z té velké obrazovky létalo úplně na nás. Všichni z toho byli překvapení, jako kdyby spadli z Marsu. Dokonce i pan řidič autobusu se šel s námi na film podívat, jak se mu líbil, to nevím, ale když jsme vyšli z kina, tak všechny děti kino chválily. Zbyla nám ještě chvilka času a tak nám paní učitelky dovolily samostatný rozchod. Někdo si šel koupit něco na zub (třeba zmrzlinu nebo hamburger), já s Ditou jsme skočily okouknout a vyzkoušet nějaké boty.

Potom jsme znova nastoupili do autobusu a přejeli do mořského akvária. Tam bylo plno zvláštních ryb a nádherné barevné křišťály. Čekala nás už jen cesta domů, odjížděli jsme vysmátí a spokojení, snad jen to počasí mohlo být lepší!

Lucka Cinková 3.B

Exkurze do Mořského světa: 2., 3. a 4. tř. 25. 1. 2011