Halloween

31. 10. 2017
31. 10. 2017 si žáci 9. třídy připravili pro ostatní žáky školy halloweenský program.

ŠKOLNÍ HALLOWEEN

Úterý 31. října bylo až do třetí vyučovací hodiny jako každé jiné. Zeměpis s panem učitelem Knappem před chvíli začal a vše se zdálo být v běžném pořádku. Asi po dvaceti minutách vyučování jsme však zaslechli podivné chichotání za dveřmi učebny. Pan učitel řekl: „To zní, jako by sem chtěla vejít nějaká strašidla.“ Jsem si na sto procent jistý, že přesně věděl o dnešním školním Halloweenu, protože přistoupil ke dveřím a na strašidla, tedy naše deváťáky v maskách, z legrace vybafl, až se lekli. Byli opravdu dobře namaskovaní, jenže abych pravdu řekl, tak asi 60 procent lidí z naší třídy si je spíš dobíralo. Mě se spolužákem Denisem chtěli pomazat červenou barvou, jakože krví, ale moc se jim to nedařilo. Potom nám rozdali papíry s otázkami a doplňovačkou na halloweenské téma a kontrolovali, zda se nám podařilo vyluštit tajenku. Bylo to veselé zpestření vyučování.

Napsal Šimon Navrátil, VI. třída