Příroda, ve které žijeme

07. 11. 2018
II. ročník soutěže, kterou pořádá NSEV Kladno.

I v letošním roce jsme se přihlásili do soutěže, a to hned 3 týmy:

  1. Sára Podklanová, Natálie Václavíková, Kristýna Řezáčová, Míša Narovcová, Míša Burstová
  2. Eliška Pavlisová, Eliška Machová, Natálie Mottlová, Jan Trpák, Vojta Kouřil
  3. Tomáš Tran, Markéta Laubrová, Klára Prasková, Eliška Kudráčová, Marie Duchková, Vlasta Rácová

Soutěž je postupová a 4kolová. V 1. kole v online testu řešili soutěžící otázky zaměřené na dřeviny – všechny naše týmy postoupily do 2. kola. V zadání 2. Kola bylo vytvořit podzimní dekoraci z přírodních materiálů a napsat seznam dřevin, které použili k výrobě – i v tomto kole jsme byli úspěšní – viz obrázky výtvorů. Téma 3. Kola: Dřeviny, památné stromy, les – opět online test – výsledky zatím neznáme.

Napsala: Mgr. Vlastimila Knappová

Příroda, ve které žijeme 2018