Dětský karneval 2019

02. 02. 2019
O měsíc dříve (oproti loňsku) začal letošní DĚTSKÝ KARNEVAL. Účastníky s maskami i bez masek pozval k veselému dovádění v sobotu 2. února 2019. A že má zvučné renomé, potvrdila tradičně vysoká účast – na sále a balkónu kulturního domu se sešlo 360 osob: s maskou 142, bez masky 56 a dospělých 162.

Řízení zábavy se nadšeně ujal zkušený moderátor rádia Relax Honza Ladra se svými spolupracovníky Patrikem Wolfem (diskžokej), myšákem Edou a princeznou. Spolu s dětmi odstartovali pestrou směs hudby, pohybových a tanečních kreací, humoru a soutěží. A jak začít, než úvodním soutěžním pokřikem přítomných děvčat a chlapců? Přestože dívky ohlušily sál jednaosmdesáti decibely, chlapci je tentokrát dokázali překonat. Kolotoč zábavy pokračoval hádáním pohádkových postav, hrou na sochy a samozřejmě tancem na oblíbené písničky plné rytmu. Přitom vůbec nezáleželo na tom, že teprve začíná únor, z reproduktorů zněly především známé letní hity jako Despacito nebo Sweet Chilli od Bena Cristovao.

Nebyl by karneval karnevalem, kdyby chyběla promenáda masek. Těch se letos sešlo tolik, že se přehlídkový průvod protočil několikrát. Přitom se rozdávaly balónky i časopisy, a kdo chtěl, mohl se nechat vyfotit společně s moderátorem a všemi jeho pomocníky. I na to se dalo soutěžit a vyhrát speciální karnevalovou květinu. Získat zajímavé ceny však bylo možné i v tradičně bohaté tombole, kde se jejich počet ustálil na čísle 500. O zábavu bylo vskutku vrchovatě postaráno.

Dětský karneval se protáhl až do 18. hodiny. Že naplnil očekávání všech přítomných a přispěl k pohodovému sobotnímu odpoledni, je zásluhou nejen lidí, kteří se na jeho přípravě i průběhu podíleli, ale též štědrosti četných sponzorů, jimž chceme tímto upřímně poděkovat. Jsou to:

 • Rádio Relax
 • ISŠ Jesenice
 • Společnost DROPS, a.s
 • SHŠ z Drahšperka
 • Volejbalový klub KVAK
 • Cestovní agentura – Emilie Růžičková
 • Čerpací stanice – Roman Vaňkát
 • Autodoprava Antonín Mudroch
 • Prodejna Vito – p. Tran
 • Cukrárna LA MIJA
 • Restaurace Drahouš – manželé Johnovi
 • Gastroplus Louny
 • Apetitto Plzeň
 • Pekárna Plasy
 • Železářství – p. Marie Kadlecová
 • Sport U Brány
 • Úspěšný web – p. Slabý
 • Ing. Jiří Weber, www.malopotisk.cz
 • Manželé Jan a Anna Polákovi
 • Manželé Vopatovi
 • Roman a Jitka Valušovi
 • Slavěna a Milan Klementovičovi
 • p. František Makovský
 • p. Zdeněk Hornof
 • p. Vladimír Kinský
 • p. Martina Karbanová
 • p. Jarmila Hrabíková
 

Karnevalu ZDAR a za rok zase NA SHLEDANOU!

Dětský karneval 2019