West park, výlet 1. tř.

08. 06. 2022

Ve středu 8. 6. se vydaly obě první třídy doplněny o několik žáků ze školní družiny do WESTPARKU v Plzni.

Málokdo věřil, že po ochlazení a dešti v předešlém dni se na Medarda něco změní. Ale opak byl pravdou, od rána na nás vykukovalo sluníčko a počasí nám přálo celý den.Ve Westparku nás čekal společný program, indiánský tanec a ukázka házení lasem. Vše si mohly děti vyzkoušet. Byla tam i další lákadla, hod podkovou, kloboukem či botou, rýžování zlata, hod na cíl, střelba z luku, ukázka příbytků, nákup suvenýrů a občerstvení, opékání buřtíků. Děti si mohly pohladit poníka, pozdravit se s mývalem, nechat si pomalovat obličej a vyrobit si indiánskou čelenku.
Celé dopoledne velice rychle uteklo a při zpáteční cestě jsme zastavili u McDonaldu na doplnění nezbytných zásob pití a jídla. Výlet se vydařil a děti si ho jaksepatří užily.

Mgr. Jana Doležalová