Školní den dětí

01. 06. 2022

Ve středu 1. června čekalo na všechny děti z prvního stupně školy překvapení ve třídách. Každý žák našel na lavici papírovou berušku se sladkostmi. To ale nebylo vše. Odpoledne jsme pro děti ze školní družiny připravili zajímavé soutěžení.

Místem pro zábavné dovednostní aktivity se stalo školní hřiště. Děti zde běhaly slalom okolo obručí, skákaly žabáky a přes švihadlo, házely kroužky na tyč, koulely vajíčko v krabici (tak, vypadlo otvorem), házely míčem na koš, skákaly panáka a kreslily křídami na asfalt obrázky. Po soutěžení si nafoukly balónky a dováděly s bublifuky. Vyvrcholením akce bylo hledání pokladu. K jeho nalezení posloužila nápověda „přihořívá – hoří“. Poklad byl ukryt v plechové krabičce a měl podobu spousty dalších sladkostí. Děti i my dospěláci jsme si užili radostné odpoledne.

Vychovatelky ŠD