Výlet ŠD a 2. A: zámek Nebílovy a hrad Radyně

03. 06. 2010

Ráno v 7:45 jsme odjeli do zámku Nebílovy. Líbil se mi tam páv, divadlo a celý zámek. Hezký byl také hrad Radyně. Na takovém balkoně tam ležely peníze. Po nákupu v MacDonaldu jsme jeli domů.

Napsal Jakub Rampas, II. A

Výlet na zámek Nebílovy se konal ve čtvrtek 3. června. Líbil se mi zelený salon a lustry. Měli tam i divadlo a páva. Pak jsme navštívili hrad Radyni. Najedli jsme se v MacDonaldu. Byl to nádherný výlet, i když pršelo.

Napsala Tereza Alexijová, II. A

3. června jela naše třída na výlet až za Plzeň na zámek Nebílovy. Tam se mi moc líbilo. Potom jsme se přesunuli autobusem na hrad Radyni a nakonec jsme zašli do MacDonaldu. Tady si děti kupovaly hamburgery, Coca-Colu a zmrzlinu. Potom jsme domů do Jesenice.

Napsal Daniel Braun, II. A

Výlet ŠD a 2. A: zámek Nebílovy a hrad Radyně 3. 6. 2010