Předání šeku pro E. Dulajovou

05. 01. 2024

V pátek 5. ledna 2024 byl paní Věře Dulajové předán šek na finanční částku 32 584 Kč, představující výtěžek Vánočního jarmarku v závěru kalendářního roku.

Ke slavnostnímu předání, na které přišla nejen paní Dulajová, ale i Eliška v doprovodu dědečka, došlo v tělocvičně naší školy před nastoupenými třídami a zaměstnanci. Opravdu nás moc těší, když můžeme pomoci, kde je třeba.

Vyjádření p. Dulajové

Když mi poprvé zavolala paní učitelka a já jsem v telefonu uslyšela „Základní škola Jesenice“, hlavou mi proběhla otázka: „Co ten Ríša zase provedl?“ Pak mi hned došlo, že Ríša už přece není žák základní školy.

Chtěla bych moc poděkovat škole, že učí děti pomáhat ostatním, což je v dnešní době vzácné. Penízky od vás přidáme k ostatním a vybudujeme doma pro Elišku bezbariérovou koupelnu, jelikož ji čeká další operace nožiček a na několik měsíců bude upoutaná na invalidní vozík.
Moc vám všem děkujeme a snad někdy budeme moci pomoct my vám.

Věra Dulajová – maminka Elišky