Svatohubertský den 2006

02. 11. 2006

Svatohubertský den, během něhož zaměstnanci Lesů České republiky pořádají pro děti zajímavé soutěže, připadl letos na čtvrtek 2. listopadu. Podzimnímu termínu odpovídalo i počasí. Dopoledne bylo opravdu dost chladné, a tak žáci přijali s ulehčením zprávu, že je k loveckému zámečku Sv. Hubert odveze autobus. Více nám už prozradí článek Jany Belicové a Radky Vodrážkové ze 7.A.

Jakmile jsme přijeli na místo, zašli jsme si na start pro soutěžní kartičky. Na osmi stanovištích na nás čekaly vědomostní a poznávací soutěže z oblasti přírodovědy a střelba ze vzduchovky. Za odměnu jsme pak dostávali puzzle a jojo. Další atrakcí bylo opékání buřtů. U ohníčku jsme se najedli i ohřáli. Potom se třídy připravily k odchodu. Tentokrát jsme se vraceli pěšky a někteří si cestou zpívali. Tomášovi se to ale asi nelíbilo, protože řekl: „Nechte toho, máte to falešný." Nato utekl k 7.B.

Svatohubertský den 2. 11. 2006