Rakovnický vytrvalec

02. 10. 2024

V úterý 2. října hostily Čermákovy sady účastníky tradičního běžeckého závodu nazvaného Rakovnický vytrvalec. Mladí sportovci byli rozděleni do pěti věkových kategorií, kterým odpovídala i délka trati (500 m pro nejmladší, 1500 m pro nejstarší).

Všichni přistoupili k závodu odpovědně, snaha po co nejlepším výkonu byla u každého evidentní. To prokázali i žáci naší školy, jejichž časy a umístění dokládají následující tabulky. Hned v té první můžeme obdivovat nedostižný výkon skvělé Barči Tomkové, která po nedávném vítězství v Rakovnickém sprintu (25. 9.) triumfovala i tentokrát. Ba co víc, svým časem by ve své kategorii porazila i všechny chlapce! Velmi hodnotné jsou výsledky také ostatních jesenických dívek, chlapcům se tentokrát (přes veškerou snahu) už tolik nedařilo. Snad tedy příště!