Mladý zahrádkář 2014

07. 05. 2014
Ve středu 7. května 2014 se vybraní žáci naší školy vypravili do Rakovníka na soutěž Mladý zahrádkář.

Po příjezdu do okresního města jsme se šli seznámit s programem. Mladší žáci se pak odebrali na test do DDM a starší na poznávačky v místní botanické zahradě. Škoda jen, že nám při poznávačkách začalo lít jako z konve. I přes nepřízeň počasí jsme se nevzdali a probojovali se až k testu.

Čas po skončení soutěže bylo třeba vhodně využít, například zajít si na gyros. Potom jsme se vrátili do botanické zahrady, abychom se seznámili s výsledky. A tyto výsledky naštěstí nezklamaly ani nás, ani paní učitelku Knappovou, která nás na soutěž doprovodila. Zejména starší kategorie si vedla velice zdatně, což dokazuje i moje prvenství a postup do národního kola, které se bude konat opět v Rakovníku.

Napsal Václav Hron, IX. třída

Výsledky soutěže (.xls)