Školní turnaj ve streetballu 25. 6. 2014

25. 06. 2014

Školní turnaj ve streetballu se uskutečnil ve středu 25. června. Přihlásilo se šest týmů a v turnaji si zahrál „každý s každým“. Rolí rozhodčích se ujali naši bývalí žáci Venda Dlask a Honza Procházka, se zápisem pomáhali deváťáci. Vše běželo „jako na drátku“ a kolem poledne jsme mohli vyhlásit vítěze.

Se sedmi body zvítězilo družstvo děvčat z 9. třídy ve složení Katka Vanická, Ivana Horvátová a Barča „Bárí“ Havlíčková. Pořadí na dalších medailových postech bylo velmi těsné – rozhodovalo až skóre. Druhé místo obsadil tým 4EVER v sestavě Lucka Wünschová, Pája Petrániová a Štěpka Kouglová, třetí se umístila děvčata z 8. třídy, jmenovitě Máňa Vernerová, Monča Bezstarostová a Pavlína Pekarčíková. Nejlepší střelkyní turnaje byla vyhlášena Monika Bezstarostová. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další sportovní setkání.

Pavel a Vlastimila Knappovi

Výsledky (.pdf)

Školní turnaj ve streetballu 25.6. 2014