Rozsvícení vánočního stromu

27. 11. 2014

Uplynul rok od posledního rozsvícení vánočního stromu na nádvoří naší školy a ve čtvrtek 27. 11. 2014 se událost opakovala. Během roku se však přece jen něco změnilo – škola dostala krásný nový kabát a také nádvoří je upravenější. Nezměnila se však sváteční atmosféra večera, kterou si přišly vychutnat desítky lidí. Nádvoří bylo zcela zaplněno!

Nejprve zazpíval pěvecký sbor Sluníčko ze ZŠ, MŠS a PrŠ Jesenice. Myslím si, že se jim vystoupení moc povedlo. Následně pan starosta Ing. Jan Polák popřál všem přítomným klidné svátky. Po odpočítání se rozsvítil vánoční strom, na což se všichni těšili. Hned nato vystoupil pěvecký a flétnový kroužek Základní školy a mateřské školy Jesenice za doprovodu přátel školy, mezi které se letos zapojil i výborný kytarista a houslista pan učitel Černík. Bylo to opravdu moc hezké.

Ještě musím dodat, že zvukovou aparaturu připravil pan John s panem učitelem Konířem a že pro všechny přítomné bylo přichystáno občerstvení – čaj pro děti a svařák pro dospělé.

Napsala Tereza Alexijová, VII. třída

Rozsvícení vánočního stromu 27. 11. 2014