PRAGUE BASEBALL SCHOOL CUP 2015

17. 06. 2015

Baseballový a softballový tým EAGLES PRAHA pořádal ve středu 17. června 2015 III. ročník softballového turnaje PRAGUE BASEBALL SCHOOL CUP 2015. Turnaj se konal v areálu EAGLES PRAHA a zúčastnilo se ho přes 200 dětí ze základních škol z Prahy 4 a okolí. Navíc byl doplněn dovednostními soutěžemi, ve kterých děti soutěžily v hodu do dálky, běhu na rychlost a odpalu do dálky.

Turnaj se odehrál již tradičně ve dvou kategoriích: 2. – 3. třída a 4. – 5. třída. Naše družstvo čtvrťáků, které do Prahy přivezl pan učitel Knapp, nastoupilo ve starší kategorii v tomto složení: Roman Bešík, Matěj Duna, Petr Jankura, Zdeněk Konček, Vojtěch Lacina, Jaroslav Lazar, Matěj Louženský, Tomáš Spurný, Veronika Horvátová, Markéta Laubrová a Mar-tina Laubrová. V konkurenci silných a sehraných týmů nakonec naši žáci dosáhli na konečné 7. místo.

 Gratulujeme!

Diplom - baseball.jpg