Absolventi 1969

01. 01. 2000

IX. A třída

třídní učitel: A. Vasilenko

1969.jpg

Horní řada zleva: Antonín Makovský, Bohuslav Kraft, Pavel Jícha, Jiří Vinduška, Václav Kovář, Ludmila Kuncová, Jana Wachtlová, Jiřina Dudařová, Marie Šterclová, Jan Toman, Dana Patejdlová, Pavel Houdek, Marcela Němcová, Olga Cynybulková, Dana Šellerová, Marie Brožová, Irena Elznicová, tř. uč. Alexandr Vasilenko

Dolní řada zleva: Jan Volprecht, Josef Čech, Josef Marek, Oldřich Duspiva, Jaroslava Futerová, Vlasta Fenclová, Miluše Červenková, Zdeňka Sejrková, Blanka Skučková, Ivana Sedláková

IX. B třída

třídní učitel: T. Hrabík1969B.jpg

Horní řada zleva: tř. uč. Tomáš Hrabík, Růžena Bidrmanová, Dana Urbanová, Libuše Smolná, Eva Tyšerová, Eva Hanauerová, Irena Bidrmanová, Alena Hladíková, Eva Ševčíková, Jaroslava Slavíková, Naděžda Popková

Přední řada zleva: Zdeněk Vojta, Jozef Janič, Jiří Gýra, Josef Mikula, Václav Rada, Antonín Vopat, Jan Konček, Václav Beneš, Vlastimil Balák, Josef Spilka, Josef Folk

Další spolužáci vycházejících „deváťáků“:
Jan Hradecký – odstěhoval se v 8. tř.
Luboš Tichý – přešel do jiné školy
Jaroslava Beránková do – 8. tř.
Marie Galbová – odstěhovala se v 8. tř.