Přednáška o sexuálním chování: 8. tř.

26. 05. 2016

Žijeme ve světě rozvinutých informačních technologií se širokými možnostmi přístupu k nejrůznějším tématům. Základní informace o biologickém, sociálním a psychickém dozrávání člověka, o rozdílech mezi pohlavími apod. získáváme samozřejmě také ve škole. Tak tomu bylo i ve čtvrtek 26. 5., kdy mezi nás, žáky 8. třídy, přišla paní doktorka, aby nás seznámila s úskalími, nástrahami a nebezpečím při prvních krocích v sexuálním životě.

Přednáška byla rozdělena pro dvě skupiny posluchačů, tedy na chlapce a dívky. Paní doktorka své zajímavé povídání doplňovala videofilmy, které byly velmi poučné. Navíc vyvolávaly otázky, o nichž jsme pak mohli diskutovat a na cokoliv se zeptat. Předvedla nám, jak se nasazuje kondom a o všem nás poučila. Jsme přesvědčeni, že se přednáška líbila celé třídě.

Napsali: Milan Sunkovský a Kateřina Jančová

SAM_2545.JPG