Projekt 72 hodin - 2016

13. 10. 2016
Pomáhám, protože chci. Právě takto zněl slogan letošního projektu 72 hodin, kterého jsem se zúčastnil spolu s dalšími dobrovolníky ve čtvrtek 13. října. Cílem projektu tradičně bývá udělat něco prospěšného pro své okolí, a tím vlastně i pro sebe.

Začalo se v 15:10 na školní zahradě. Po úvodním slově jsme se rozdělili. Já jsem byl ve skupině s Matějem Louženským a Markétou Laubrovou. Ostříhali jsme keř u rybníčku a také vrbu. Dalo nám to docela zabrat, protože těch větviček bylo opravdu hodně. Ruku k dílu přiložili i moji dva spolužáci Dominik Lekeš a Honza Blaho. Spolu s dalšími účastníky odvedli rovněž velký kus práce.

Projekt skončil kolem 17. hodiny. Já jsem si ho docela užil (kdo by ze sebe neměl radost, když nějakým způsobem pomohl přírodě) a myslím, že ostatní také. Už se těším se na další ročník!

Napsal Tomáš Tran, VII. třída

Projekt 72 hodin 2016