Módní přehlídka 4. třídy v angličtině

07. 04. 2017
WELCOME TO OUR FASHION SHOW…… Těmito slovy zahájila jedna z dívek 4. třídy módní přehlídku, komentovanou v anglickém jazyce, která zpestřila svačinovou přestávku na chodbě 1. st. naší školy.

Při přehlídce se objevilo 22 modelů, které byly předvedeny jak dívkami, tak i chlapci s již zmíněného ročníku. Děti si své oblečení navzájem komentovaly v anglickém jazyce a díky mikrofonu slyšelo jejich projev mnoho přítomných diváků. Tak jako na opravdové módní přehlídce, i na té naší nechyběl hudební doprovod moderních „songů“, což vytvořilo výbornou atmosféru.

Nácviky této akce netrvaly příliš dlouho. Děti se velmi těšily a cíle, týkající se správného slovního projevu včetně znalosti slovíček a frází byly splněny na 100%.

Za odvahu čekala na čtvrťáčky sladká odměna.

Mgr. Miroslava Peterová a Mgr. Jana Doležalová

odkaz na video