Exkurze 1. tř. a MŠ do ZOO Praha 3. 3. 2011

03. 03. 2011

Dne 3. března 2011 jsme se vydali do ZOO Praha. Jela naše 1. třída a mateřská škola. Cesta ubíhala rychle, bylo mrazivé, ale slunečné počasí.

V ZOO jsme měli objednaný program „Srst, peří a šupiny". Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí, třeba, že srst nemusí být vždy jenom na zahřátí, peří na létání a šupiny na plavání. Mohli jsme si sáhnout na různé druhy kůží a kožešin, pohladit hada, ježka, želvu, strašilku. Matěj dokonce vyhrál soutěž a mohl se vyfotografovat s hadem kolem krku. Potom nás čekala procházka s průvodcem, povídání bylo velmi přínosné.

Samozřejmě jsme se také těšily na nakupování suvenýrů. Ve zbytku času jsme si prohlédly část ZOO a při odchodu jsme měly štěstí a dlouze jsme sledovaly krmení lachtanů, které se nám moc líbilo.

J. Doležalová

Exkurze 1. tř. a MŠ do ZOO Praha 3. 3. 2011