Od podzimu do jara

28. 06. 2019
Přírodovědná soutěž probíhala od října do května a každý měsíc byla zaměřena na určité téma: listy stromů, houby, ryby a vše okolo vody, živočichové v zimě, ptáci v zimě, obojživelníci, ptáci a rybník.

Žáci byli rozděleni do dvou kategorií: 2. – 4. třída a 5. – 8. třída. V osmi kolech se soutěže zúčastnilo 34 dětí, převážně z nižšího stupně. Nejmladším účastníkem, který „vydržel až do konce“, byl Ondra Kondelík z 2. třídy. Nejvíce bodů nasbírala Míša Burstová ze 4. třídy. Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu za to, že byli ochotni udělat něco „navíc“ – některé úkoly byly časově náročnější. O to více si vážím těch, kteří zvládli všech osm kol. A na ty, kteří se chtějí o přírodě dovědět něco více i v příštím školním roce, se těším v září.

Mgr. Vlastimila Knappová

Od podzimu do jara.jpg

IMG_7003.JPG

IMG_7005.JPG