Minifotbal - okresní kolo

18. 04. 2023

Jarní část fotbalových soutěží je v plném proudu a do bojů s neposedným míčem se v úterý 18. dubna zapojili i starší žáci ZŠ a MŠ Jesenice.

Do areálu SK Rakovník přicestovalo družstvo ve složení Lukáš Kougl, Robin Žebrakovský, Jan Kadlec, Dan Max Weber (9. třída), Matěj Šika, Zdeněk Švandrlík, Josef Lieber (8. třída) a Jan Bouda a Vojtěch Gasper (7. třída), které se ve skupině „D“ utkalo s týmy 2. ZŠ Rakovník a Lán.

V prvním utkání měl soupeř z 2. ZŠ převahu, hrálo se především v naší obranné polovině, a zaslouženě vyhrál. Druhý zápas s Lánskými byl již vyrovnaný, vytvářeli jsme si i dobré šance v útoku, ale nakonec jsme těsně prohráli 1 : 0.

Kluci obsadili v tabulce třetí místo a do dalších zápasů nepostoupili. Zaslouží si však pochvalu za hru i sportovní chování. Při troše štěstí to může být příště na postup. Panu Liebrovi pak patří poděkování za zajištění dresů.

Mgr. Vlastimila Knappová